Як вибрати металопластикові вікна на хлопський розум

Для того  щоб визначитись з замовленням вікон Вам потрібно знати:

1.Приблизні розміри вікон і їх форму(прямокутна, арочна, трикутна, трапецеподібна)

2.Зовнішній вигляд(колір, ділення, частини які відкриваються і які глухі, наявність шпросів,)

3.Вимоги по тепло збереженню(кількість камер в профілі, монтажна ширина, тип склопакету)

4.Бюджет(можна визначити, прорахувавши вікна знаючи попередні три пункта)

Що впливає на ціну вікна можна прочитати в іншій статті

В залежності від потреб можна запропонувати якісь загальні(не конкретні рішення)

1.Оптимальний варіант для людей які цінують практичність  і не хочуть платити зайве за те, що не будуть використовувати -це 5-ти камерна брендова система профілю у білому кольорі чи стандартній ламінації, з 32мм енергозберігаючим  двохкамерним склопакетом, на  фірмовій фурнітурі. Якщо не дозволяє бюджет то 5-ти камерний український профіль і однокамерний енергосклопакет.

2.За ексклюзивний зовнішній вигляд потрібно завжди платити, особливо за те що рідко замовляють(специфічна форма вікна, рідкісний колір профілю, шпроси та інше). Причому ці опції не зроблять вікно теплішим чи якісним, а тільки дорожчим і гарнішим. Зате при сучасному виборі кольорів, форм вікон і вставок в склопакети можна отримати дійсно не повторний дизайн.

3.Для тих в кого є обмеження по бюджету, або менші вимоги до якості вікна(вікно в підвал, сарай, технічне приміщення) краще взяти дешевшу профільну систему українського виробника 3-4камерну, з простішою фурнітурою але обов’язково з енергозберігаючим склопакетом(якщо приміщення опалюється).

4.Якщо основні вимоги це максимальне теплозбереження (особливо в кого  сучасні будинки побудовані  по енергозберігаючих технологіях) доцільно придивитися до новітніх віконних систем(6-7-8камерний профіль з монтажною шириною понад 80мм і з подвійним енергозберігаючим склом з двійним напиленням та теплою дистанційною рамкою товщиною понад  32мм)

5.В кого приміщення знаходиться біля джерел шуму(аеропорт, вокзал, автострада) і важливо максимально звукоізольовати житло варто придивитися до подвійних склопакетів з різними дистанційними рамками.

В будь якому випадку кожне замовлення треба обговорювати окремо виходячи з потреб, бажань і можливостей замовника, а тому однозначно Вам прийдеться звертатись до фахівців. Але чим більше ви будете компетентні, ти м важче продавцеві вікон буде Вам нав’язати те що вигідно йому.