Металопластикові вікна

metalloplastikovye-okna-300x266Для людини, яка зібралися встановити у своєму домі нові  вікна, питання правильного вибору зовсім не дозвільне. Адже від того, наскільки зважено і вірно буде зроблений вибір вікна, залежить не лише термін служби та функціональність вікна, але і атмосфера будинку. Можна звичайно замовити дешеві пластикові вікна, але ми не радимо економити на Вашому комфорті.

Вртість металопластикових конструкцій в Україні є головним критерієм вибору продукції. Компанія “Двері Термопласт” пропонує металопластикові вікна зроблені з кращих профільних систем – KBE ,WDS, Trocal, Openteck. Ці профільні системи надійні, успішно витримують динамічні навантаження і перепади температури.
Найпоширеніший колір вікон пвх – білий. З таким кольором пластикові вікна будуть дешевші. Проте вікна можуть бути виконані у будь-якому кольорі, у тому числі з імітацією поверхні дерева. Фурнітура є обов’язковим елементом при установці пластикових вікон. Ми оснащуємо свою продукцію найякіснішими системами фурнітури – це німецька фурнітура Winkhaus, а також турецька система Vorne. Наші металопластикові вікна, укомплектовані фурнітурою Winkhaus і Vorne, мають м’який хід і щільно закриваються.
Склопакет – це одна з найважливіших складових металопластикових конструкцій. Основна характеристика склопакета – кількість камер. У пластикових вікнах використовуються одно- і двокамерні склопакети. Обов’язковою вимогою до склопакета є хороша герметичність і відсутність усередині нього конденсату, сміття і пилу. Природно, це впливає і на кінцеву вартість пластикових вікон.З склопакетами які ми використовуємо ви отрмаете якісні енергозберігаючі вікна.