Гаражні ворота

ryterna_06zvgf_1337077369Секційні гаражні ворота складаються з секцій, сендвіч-пнелей. Ці панелі сполучені між собою петлями, утворюючи рухливе в двох площинах полотно воріт. Для звичайних гаражних воріт, як правило встановлюється 4-5 таких панелей. Завдяки своїй конструкції, ці ворота дуже популярні в приватному будівництві, адже це найрозумніше на сьогодні рішення організації в’їзду до гаража.

Ворота зроблені таким чином, що відкриваються вгору, при цьому панелі міняють по черзі положення з вертикального в горизонтальне. Такий тип воріт ще називають підйомно-секційними. З одного боку такий механізм є складнішим в порівнянні з відкатними або розпашними воротами, але він найбільш рентабельний при використанні.

Ні для кого не секрет, що ворота є частиною архітектурного стилю садиби. Але не кожен виробник воріт може дати дизайнерові повної свободи у виборі кольорів і оформлення. Саме компанія Ryterna є одним з небагатьох виробників, який випускає найстильніші ворота, пропонуючи найбільш широку гамму панелей заводського виробництва, а так само різних рішень по оформленню. При цьому пропонуючи не лише стильний продукт, але і що має відмінні експлуатаційні характеристики.

Отже, секційні ворота компанії Ryterna це:

  • Зручність. Секційні ворота зручні у використанні – автомобіль можна припаркувати перед закритими воротами. Взимку не вимагається чистити сніг перед воротами, щоб відкрити їх.
  • Різноманіття вибору. Ворота виготовляються з панелей як стандартного ряду, так і ексклюзивні з унікальними дизайнерськими рішеннями, що дозволяють органічно вписати ворота у будь-який інтер’єр.
  • Теплозбереження. Високі показники теплозбереження секційних воріт досягаються застосуванням в конструкції сендвіч-панелей з ефективним утеплювачем і спеціалізованого ущільнювача по периметру отвору.
  • Естетика. Завдяки різноманіттю вибору, ми пропонуємо готові дизайнерські рішення, які є естетичними, стильними і, нарешті, просто красивими.
  • Престиж. Мати у своєму гаражі ворота Ryterna – це престижно. Наші ворота виглядають гідно, управляти ними одно задоволення. Ми хочемо, щоб ви переживали почуття гордості за свої ворота.
  • Технології. Не можна досягти кращої якості і різноманіття видів оформлення воріт без опори на сучасні високі технології як в організації виробництва, так і у використанні сучасних

Випускаються наступні види сендвіч-панелей Ryterna товщиною 40 мм :