Вхідні металеві двері

24Завершальний етап якісного ремонту будинку або квартири – установка надійних і естетично привабливих вхідних дверей. Окрім головного свого призначення – захисту житла від несанкціонованого проникнення, вони ще запобігають попаданню в нього сторонніх запахів і звуків.

Вхідні металеві двері високої міцності – це надійна гарантія Вашої безпеки і повного захисту майна. Металеві вхідні двері, представлені у нас мають:

  • високі тепло і звукоізоляційні характеристики
  • МДФ накладки з художнім фрезеруванням, патиною та об’ємними елементами.
  • великий асортимент кольорів ПФХ плівок
  • можливість виготовлення вхідних дверей з ковкою та склопакетом.
  • металевий лист від 1 до 2мм.

Ми виготовляємо вхідні металеві двері від економ до преміум класу включаючи виробництво дверей на замовлення по індивідуальних проектах.В наших силах втілити в життя будь-яке ваше уявлення про металеві двері своєї мрії. Ми дбайливо зберігаємо кращі традиції, і поєднуємо їх з останніми технологіями в області виробництва і проектування металевих дверей. Це дозволяє нам конструювати металеві вхідні двері, які будуть вам приємні і надійно захистять ваш будинок. Ціни на нашу продукцію демократичні, уся продукція має найкраще співвідношення ціна/якість, нашим клієнтам ми надаємо знижки, постійно проводяться акції.

Використовуючи накопичені знання і унікальний досвід, наша компанія продовжує розробляти, проектувати, вхідні металеві двері. Новітнє виробництво, спеціалізовані потужності, стабільне фінансування, професійний колектив і власне інженерне бюро роблять металеві двері Термопласт ліквідними і висококонкурентними на вітчизняному ринку металевих дверей вже упродовж довгого часу.

Каталог вуличних дверей

Каталог квартирних дверей