Що впливає на ціну секційних гаражних воріт

Секційні гаражні ворота на сьоднішній день найбільш пошириний тип воріт як в промисловому так і в приватному будівництві. Вони мають безліч переваг і практично один недолік це їхня ціна. Тож що впливає на ціну секційних гаражних воріт?

1.Розмір

Чим більший розмір воріт тим вони дорожчі і зміна розміру в середньому прямо пропорційно впливає на зміну ціни. Найдешевше виходять ходові розміри воріт які найчастіше ставлять в приватний сектор від 2,5м ширини*2,2м висоти до розміру 3м ширини*2.7висоти оскільки в них використовуються пружини розтягнення. Якщо ширина воріт більше 5метрів то додатково прийдеться заплатити ще за ребра жорсткості.

2.Зовнішній вигляд

Найдешевший колір воріт це білий, коричневий і срібний металік. Дехто, з виробників секційних гаражних воріт, в стандартних кольорах тримає ще синій, зелений, червоний. Взагалі можливий любий колір по ралу, але різниця від стандартних буде приблизно 20-360Є за м.кв. Також можлива ламінація під дерево(золотий дуб, темний дуб, махаон та ін)

З структур зазвичай по стандарту йде вузька вагонка, інші структури панелей(широка лінія, фільонка) за додаткову оплату

3.Виробник

Основних виробників гаражних секційних воріт, які популярні на ринку України можна поділити умовно на декілька цінових сегментів. В найдорожчому представлені ворота фірми Hormann (Німеччина), в середньому сегменті європейські виробники воріт Alutech (алютех, Білорусь),  Wisniowski (Польща), KRUŽÍK (кружек ,Чехія), Ryterna(ритерна, Литва) і в економ сегменті Doorhan (Росія) і Gant (Гант). Комплектуючі воріт різних сегментів відрізняються між собою якістю матеріалів з яких вони зроблені. Гарантію дають усі в межах1-2роки.

4.Тип пружин

Торціоні пружини дорожчі за пружини розтягнення і ставляться переважно на ворота розміром від 3м ширини і 2,7м висоти.

5.наявність другого входу в гараж

Якщо в гараж не має другого входу тоді додатково дораховується ригельний замок і аварійне розблокування(при використанні автоматики).

6.Висота перемички

Якщо великий розмір воріт і потрібно поставити торціоні пружини, а перемичка менше 25см то використовують заднє розміщення валу, що впливає на збільшення ціни 10-20% .

7.Наявність чи відсутність автоматики

Автоматика, крім того що робить користування воріт комфортнішим і продовжує термін їх служби, суттєво впливає на ціну. Китайська автоматика коштуватиме від 120є, європейська(італійські, іспанські чи німецькі виробники) від 200-350Є.

8.Додаткові аксесуари

Засклення полотна воріт, відкривна калітка  також суттєво піднімають ціну гаражних воріт.

В середньому побутові гаражні ворота на одну машину нормального європейського виробника з автоматикою коштуватимуть 700-1000Є.