Що Таке броньовані двері, або броне двері

Чіткого визначення чи параметрів по яких двері можна вважати броньованими на існує. Це швидше народна назва вхідних металевих дверей,  яку часто використовують продавці в магазинах незалежно від конструкції вхідних металевих дверей і типу їх оздоблення.

Слово броня має широке тлумачення, але основне це захист. Тобто броньовані двері мали б мати захисний шар матеріалу з достатньо великою міцністю, в’язкістю і іншими механічними параметрами, який виконує функцію перешкоди від різного за силою й інтенсивністю впливу на на них, для того щоб проникнути в приміщення за ними. Але ці показники досить відносні, тому в народі будь які більш менш міцні металеві двері називають броне дверима і це не означає що по таких вхідних дверях можна стріляти зі зброї.

Металева конструкція вхідних дверей вже дає якійсь мінімальний захист від механічного відкривання (оскільки вхідні двері металеві є набагато стійкішими за пластикові чи дерев’яні). Але металеві двері можуть бути різними і мати різний захист. На це впливає конструкція дверей, скільки листів металу використовується, товщина металу, наповнювач, замки, завіси та інше.

Більшість так званих броньованих дверей що продаються на ринку, не врятують вас у випадку війни від пострілів,  але стануть бар’єром(малим або великим) для зловмисників які хочуть  проникнути до Вас в приміщення.